Urodziny w BlocoLoco – dlaczego my?

Moda na organizowanie przyjęć urodzinowych dla dzieci ma się dobrze. Pomysły na imprezy mnożą się jak grzyby po deszczu. Już nie tylko sale zabaw biorą udział w wyścigu o „małego” klienta. Przyjęcie można zorganizować w pizzerii, na basenie na kortach tenisowych, a nawet w prywatnych domach! Jaki jest cel takiego przyjęcia? Wydawałoby się, że głównie dobra zabawa, tylko czy na pewno?

Po co robimy dzieciom przyjęcia urodzinowe?

To pytanie powinni zadać sobie rodzicie zanim zarezerwują swoim pociechom miejsce na imprezę. Potem warto zapytać o powody jubilata i jeśli odpowiedzi się pokrywają – maszyna organizacyjna może ruszać.

Często jednak zdarza się, że rodzice mają zupełnie inne wizje takiej imprezy. Przekopują tygodniami Internet, szukając atrakcji niespotykanych, innych niż wszystkie, podnoszących adrenalinę. Albo odwrotnie – idą na łatwiznę, wpuszczając grupę dzieci do wielkiej sali zabaw, by mogły szukać się wzajemnie przez dwie godziny i nie zawracać nikomu głowy.

A czego chcą dzieci? Najczęściej liczą na dobrą zabawę. Najchętniej z gośćmi, których zaprosiły. To tyle, czy może aż tyle…

Urodziny dla dzieci – kameralnie nie znaczy gorzej

Otwierając edukacyjną salę z klockami mieliśmy w planach organizację kreatywnych warsztatów – po polsku i po angielsku. Ostatecznie okazało się, że to także świetne miejsce na przyjęcia urodzinowe. Dlaczego? No właśnie, nie mamy przecież kolorowej sali na poczęstunek, basenu z kulkami, laserów i wielkich trampolin. Mamy za to salę do zabawy! Dzieci czują się u nas bezpiecznie i swobodnie. Wymyślają, budują, rozmawiają, komunikują się ze sobą, współpracują, a czasem także rywalizują. Wszystko robią wspólnie, pogłębiają relacje, wymieniają poglądy i wspierają się wzajemnie. Jubilat wspólnie z gośćmi spędza miło czas na dobrej zabawie. Czy nie o to właśnie chodzi w „urodzinach”?

Oferta urodzinowa BlocoLoco

Naszą podstawową ofertą na urodziny jest dobra zabawa pod okiem doświadczonego animatora. Dzieci bawią się w sali z klockami. Pomieszczenie nie jest duże, dlatego grupa nie powinna być większa niż 15 osób. W takim gronie łatwiej także o organizację ciekawych zajęć dla wszystkich uczestników zabawy. Wiadomo przecież, że im więcej dzieci, tym trudniej je okiełznać, a my chcemy zapewnić maluchom odpowiednie warunki, by czuły się u nas dobrze.

Poczęstunek organizujemy w holu przed salą. Tam pozostawiamy także miejsce do dyspozycji rodziców, którzy zdecydują się poczekać na swoje pociechy. Dorośli są również miło widziani na sali, ponieważ nie ma nic lepszego niż wspólna zabawa z rodzicami!

Póki w budynku nie pojawi się lokal gastronomiczny, to rodzice zapewniają poczęstunek dla gości, ale nakrycie stołu leży po naszej stronie. Układamy kubeczki, talerzyki, sztućce, serwetki i różnej wielkości miski by wypełnić je smakołykami. Udostępniamy także czajnik bezprzewodowy, papierowe kubeczki i mieszadełka by rodzice jubilata mogli zrobić kawę czy herbatę dla dorosłych.

Dodatkowe atrakcje na urodzinach

W patio budynku Centrum Kultury i Sportu sezonowo działa ścianka wspinaczkowa. Sezonowo, ponieważ nie jest zadaszona i jej działalność uzależniona jest od warunków pogodowych. Na życzenie gości, za dodatkową opłatą, możemy zarezerwować ściankę na wyłączność dla całej grupy. Jeśli spadnie deszcz, zawsze mamy salę z klockami, by zapewnić dzieciom zabawę.

Na ściance jednocześnie mogą wspinać się dwie osoby, zatem każdy przynajmniej raz lub dwa będzie mógł spróbować swoich sił w tej wymagającej dyscyplinie. Nad bezpieczeństwem wspinających czuwają doświadczeni operatorzy, ale dzieci na patio zostają pod opieką dorosłych, gdyż animator zostaje w sali z klockami, by bawić się z pozostałymi dziećmi.

Niedawno w ofercie naszych dodatkowych atrakcji znalazł się także występ finalisty konkursu TVN „Mam Talent” Piotra Boruty, który wraz ze swoim przyjacielem Czocherem wywołuje szeroki uśmiech na buziach dzieci. Możliwość organizacji tego niesamowitego pokazu zawsze ustalamy indywidualnie, bo Czocher ma mnóstwo fanów i jest bardzo zajętym leniwcem… 🙂

Jeśli chcesz zorganizować dla swojego dziecka kameralne urodziny z pomysłem, nasza oferta z pewnością przypadnie Ci do gustu. Polecamy się dla wszystkich maluchów z bezpiecznym, ciekawym i bardzo kreatywnym miejscem do zabawy!