O nas

Aby otworzyć klockową salę zabaw pod szyldem BlocoLoco, skorzystaj z naszego  pakietu startowego, w którym znajdują się aż 3 zestawy klocków Mammutico! Ofertę swojej sali możesz uzupełnić produktami innych producentów, ale dzieci powinny mieć dostęp przede wszystkim do wielkich piankowych klocków Mammutico.

Oto czym wyróżnia się sala BlocoLoco i jak można ją opisać na swojej stronie:

Blocoloco to bezpieczna, przyjazna i kreatywna przestrzeń dla najmłodszych.  Sala po brzegi wypełniona jest wielkimi piankowymi klockami o różnych kształtach, które w kilka minut pozwalają zbudować inny świat, zmienić osobowość oraz przenieść się w czasie i przestrzeni…

Klocki Mammutico, udostępnione w naszej sali, to połączenie wspaniałej zabawy z absolutnym bezpieczeństwem. Są bardzo duże, miłe w dotyku i funkcjonalne, a ich możliwości określa wyłącznie granica wyobraźni. Nasze klocki to niecodzienna „zabawka”, jakiej nie można ustawić w swoim pokoju. Ich rozmiary zachęcają do zabawy, intrygują i wyzwalają w dzieciach niezwykłe emocje!

Blocoloco to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Umożliwia dzieciom niepowtarzalną zabawę, która w naturalny sposób rozwija w nich  kreatywność, umiejętność uczenia się, pokonywanie własnych ograniczeń i współpracę z innymi. My wiemy, że nie ma aktywności, która byłaby dla dziecka ważniejsza niż zabawa. Jest jego naturalnym środowiskiem – wyzwala potencjał i pragnienia, daje poczucie spełnienia oraz zbliża do świata dorosłych.

Blocoloco to przestrzeń, w której dzieci czują się swobodnie i chętnie nawiązują kontakty w rówieśnikami. Wspólne budowanie nowego świata zbliża je do siebie i sprzyja nawiązywaniu przyjaźni.

Jeśli zdecydujesz się na wprowadzenie do swoich usług lekcji języka angielskiego, będzie to dodatkowy atut twojego wyjątkowego miejsca:

W naszej klockowej przestrzeni postanowiliśmy zorganizować kreatywne warsztaty w języku angielskim! Zabawa, to przecież najlepszy sposób na przyswajanie wiedzy. Na naszym kursie dzieci nie tylko nauczą się praktycznego posługiwania językiem, ale poćwiczą kreatywność, rozwiną wyobraźnię, zdobędą szereg umiejętności przydatnych w życiu codziennym i otrzymają dużą dawkę ruchu, którego tak bardzo potrzebują!

Oferta BlocoLoco to nie tylko angielski! Pragniemy, by to miejsce stało się przyjazną przestrzenią nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców! Sprawdźcie naszą ofertę! Polecamy się również na urodziny i grupowe zajęcia tematyczne. Z kolei dla dorosłych organizujemy kursy i warsztaty, które pomogą im lepiej zrozumieć swoje pociechy.

Sprawdź naszą ofertę!