Program partnerski BLOCOLOCO

Ruszyliśmy ze specjalnym programem partnerskim budowy sieci sal zabaw BlocoLoco™ – dołącz do nas!

Sale zabaw to bardzo popularny i dochodowy biznes. Miejsca zabaw dla maluchów wyrastają jak grzyby po deszczu! Dochody takich miejsc opierają się głównie na klientach indywidualnych oraz na organizacji eventów rodzinnych. Koszt budowy tradycyjnej sali zabaw przekracza często 1000 złotych za metr kwadratowy.

Teraz wyobraź sobie, że jesteś właścicielem sali BlocoLoco™, której oferta pozwala wykorzystać atrakcje typowej Sali Zabaw i z łatwością przenieść je bezpośrednio do przedszkola,  szkoły czy w każde inne miejsce gdzie Twoi przeszkoleni animatorzy przeprowadzą super warsztaty kreatywności, twórcze konkursy oraz mnóstwo innych angażujących zabaw.

Dodatkowo stajesz się regionalnym, wyłącznym dystrybutorem produktów Mammutico, generując sobie atrakcyjny dochód wynikający z prowizji od sprzedaży.

Inwestycja w salę BlocoLoco™, nie przekroczy 700 złotych za metr kwadratowy, dzięki czemu osiągniesz wspomniane korzyści przy mniejszych nakładach!

Pierwsza sala pod szyldem BlocoLoco działa już w pruszkowskim Centrum Kultury i Sportu. Nie jest duża, ale dzięki atrakcyjnej i wyróżniającej się ofercie opartej na zabawie wielkimi klockami Mammutico, cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta.

W ofercie edukacyjnej sali z klockami BlocoLoco znalazł się m.in. kurs języka angielskiego. Na tych zajęciach dzieci uczą się języka poprzez zabawę – uruchamiają wyobraźnię i tworzą swój własny świat, w którym nauka jest wyłącznie przyjemnością.

Kurs języka angielskiego z klockami Mammutico SIMPLE English to nasz kolejny projekt, który otwiera nowe możliwości na wykorzystanie wielkich klocków! Jeśli jesteś zainteresowany organizacją takich zajęć w swojej sali zabaw – skontaktuj się z nami! Posiadamy profesjonalnie przygotowane scenariusze dla lektorów i nauczycieli języka angielskiego.

Edukacyjna sala z klockami BlocoLoco to miejsce inne niż wszystkie! Od konkurencji będzie różnić się przede wszystkim ciekawą ofertą, której podstawą są wielkie klocki Mammutico. Dzięki wyjątkowej aranżacji wnętrza, możesz zorganizować tu nie tylko zajęcia dla dzieci, ale również szereg warsztatów dla młodzieży i dorosłych. Wystarczy, że uruchomisz swoją wyobraźnię. Jak dotąd w pruszkowskiej sali odbywają się zajęcia z angielskiego, kreatywne warsztaty dla dzieci, zajęcia gordonowskie oraz urodziny. W planach mamy warsztaty i seminaria dla rodziców, zajęcia teatralne z młodzieżą, rodzinne weekendy konstrukcyjne, jogę dla dzieci i wiele innych aktywności, których nie da się zorganizować w zwykłej sali zabaw dla dzieci. Nasza jest niezwykła, dlatego daje mnóstwo dodatkowych możliwości rozwoju 🙂

Poniżej znajdziesz link, jaki przeniesie Cię do prospektu, w którym jasno i przejrzyście opisaliśmy zasady współpracy przy tworzeniu sali BlocoLoco. Jeśli choć trochę zaraziliśmy Cię naszym entuzjazmem, poczytaj jak łatwo możesz stać się właścicielem edukacyjnej sali z klockami. Pamiętaj jednak, że pieniądze to nie wszystko. Przy tym pomyśle liczy się przede wszystkim Twoja kreatywność i zaangażowanie, które będą kluczem do sukcesu!

Jeżeli chcesz być liderem naszego programu zadzwoń teraz do twórcy i właściciela BlocoLoco:

Dominik Berliński

Tel. +48 508 140 692

e-mail: dominik@mammutico.com