BlocoLoco w programie „Pomysł na biznes”

Niedawno odwiedzili nas dziennikarze portalu money.pl by zapytać Dominika Berlińskiego – pomysłodawcę i właściciela sali BlocoLoco, jaki jest jego „Pomysł na biznes”.

Oglądając film, który nakręcili podczas kilkugodzinnej wizyty w Pruszkowie, nietrudno znaleźć odpowiedź na to proste pytanie. Naszym pomysłem bezwzględnie są klocki!!!

Sala BlocoLoco jest własnością firmy Mammuti Co Sp. z o.o. pochodzącej z Piastowa. Pod szyldem Mammutico produkujemy, sprzedajemy i wynajmujemy wielkie, lekkie piankowe klocki o przeróżnych kształtach.

We wrześniu powołaliśmy do życia nasz kolejny pomysł, którym jest właśnie edukacyjna sala z klockami BlocoLoco! Dzięki niej możemy nie tylko zachęcić przyszłych franczyzobiorców do współpracy z Mammutico, ale również zaproponować miastu ofertę, jakiej nie ma w okolicy.

Patrząc codziennie na dzieci, które odwiedzają naszą salę, uczą się angielskiego, budują i dobrze się bawią, mamy pewność, że produkt, jaki wymyśliliśmy jest niesamowity! Wielkie klocki Mammutico kradną serca wszystkich dzieci, które choć raz mają okazję się nimi pobawić.

Zapraszamy Was do obejrzenia filmu, jaki nakręcono u nas w Sali na potrzeby portalu money.pl. Jest fantastycznie zmontowany, pokazuje wszystkie zalety naszej niewielkiej, choć ciekawej sali no i idealnie przedstawia klocki, które są naszą największą atrakcją.

Jeśli przyjdzie nam do głowy kolejny pomysł na wykorzystanie klocków, na pewno damy Wam o tym znać w pierwszej kolejności 🙂