BlocoLoco na XVI Targach Franchisingu

W miniony weekend mieliśmy przyjemność uczestniczyć w XVI Targach Franchisingu 2018, które odbyły się w Pałacu Kultury i Nauki. Byliśmy jednym z kilkuset wystawców, którzy przyjechali do stolicy, by zaprezentować swój pomysł na biznes. Każdy wystawca starał się zachęcić odwiedzających do skorzystania z jego oferty franczyzowej. My pokazaliśmy naszą niezwykłą salę z klockami BlocoLoco.

Trzeba przyznać, że pomimo ogromu pracy, jaki wkładamy w promocję tego miejsca, jak również klocków, które są tu największą atrakcją – wciąż wiele osób nie słyszało o naszych klockach. Tym bardziej kolorowe stoisko wzbudzało niemałe zainteresowanie wśród odwiedzających! Zarówno duzi i mali z przyjemnością zabierali się do budowy, oglądali nasze piękne zdjęcia wykonane w sali i zadawali mnóstwo pytań.

Jak na razie, pod szyldem BlocoLoco działa jedna sala w Pruszkowie, ale wszystko wskazuje na to, że ta sytuacja szybko się zmieni. Liczba gości w naszym stoisku przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, jak również stopień ich zainteresowania otwarciem takiego biznesu. Nie nadążaliśmy z opowiadaniem o warunkach naszej współpracy jak i rozdawaniem katalogów.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas na Targach i poświęcili swój cenny czas by poznać naszą salę BlocoLoco. Przez trzy dni mogliśmy opowiadać o naszych pomysłach na biznes, ale również czerpać inspirację z rozmów i przemyśleń naszych gości.

Zespół BlocoLoco

Dominik Berliński i Iza Sowa