Angielski dla dorosłych

Kto powiedział, że tylko dzieci mogą zdobywać wiedzę poprzez zabawę? Czy dorośli, którzy chcą nauczyć się angielskiego już zawsze będą skazani na siedzenie w ławce, kartkowanie książek, wypełnianie testów gramatycznych i wieczorne wkuwanie słówek?

Lekcje, których potrzebujesz!

Oferujemy Wam niepowtarzalną okazję, by uczyć się języka obcego w sposób prosty, przyjemy i relaksujący.

Metoda, której używamy by uczyć dzieci, niewiele różni się od tej, jaką proponujemy dla dorosłych. Najważniejsze elementy, zakładające koncentrację na praktycznym używaniu języka angielskiego, idealnie sprawdzają się w każdej grupie wiekowej! Różnica polega na tematyce, w której będziemy się poruszać. Do programu kursu dla dorosłych wybrane zostały sceny i sytuacje, z jakimi najczęściej będziecie mieli styczność w przyszłości.

Najważniejsze założenie naszych zajęć to nauka swobodnego porozumiewania się w języku angielskim na poziomie, który pozwoli Wam rozmawiać o codziennych zmaganiach w domu i w pracy czy załatwiać sprawy w trakcie zagranicznych podróży.

Budujemy i mówimy, jak to w BlocoLoco…

Spotykamy się raz w tygodniu w kameralnej grupie. Rozmawiając po angielsku, będziemy się poznawać, wymieniać poglądy, dawać sobie dobre rady, a nawet opowiadać dowcipy. Wszystko to przepleciemy swobodną zabawą wielkimi klockami, które pomogą nam w budowie inscenizacji do poszczególnych tematów. Wspólne działania pomogą Wam w lepszej konwersacji, sprawią, że z chęcią będziecie używać języka, słuchać tego jak radzą sobie inni i poprawiać wymowę dzięki obecności lektora.

Pamiętajcie, że aby człowiek mógł trwale zapamiętywać wiedzę, muszą uczestniczyć w tym pewnego rodzaju emocje. Na naszych zajęciach z pewnością ich nie zabraknie! Nie pozwolimy Wam się nudzić, zatem nie obawiajcie się że wieczorne godziny zajęć mogą zakłócić Waszą koncentrację.

Rozgadaj się po angielsku!

Jeśli słabo mówisz po angielsku, dawno nie używałeś tego języka i chcesz się trochę rozgadać albo wiele rozumiesz, ale boisz się mówić – te zajęcia są dla Ciebie! Nie czekaj, podaruj sobie chwilę czasu tylko dla siebie. Zapisz się na nasz kurs, popraw swój angielski i zrelaksuj się podczas zabawy!

Zajęcia odbywają się w każdy czwartek. Spotkanie trwa od godz. 18.00 do 19.30. Miesięczny koszt udziału w kursie to 199 zł. Zapraszamy osoby, które ukończyły 18 lat.

Lektorem prowadzącym jest Marta Zielska. Nauczyciel angielskiego dzieci i dorosłych, pedagog resocjalizacyjny i animator zabaw. Pełna energii i życzliwości wielbicielka pedagogiki Marii Montessori. Prywatnie mama dwójki dzieci.