Lektorzy kursu SIMPLE English

Zespół lektorów SIMPLE English, to grupa nauczycieli, którzy swoją wiedzę i doświadczenie zdobyli prowadząc kurs Handmade English, cieszący się ogromną popularnością wśród pruszkowskich dzieci, uczęszczających do domu kultury Kamyk.

 

Metody pracy lektorów Handmade English, a teraz również SIMPLE English oparte są na wiedzy psychologicznej i pedagogicznej. To zespół profesjonalistów o otwartych umysłach i sercach. Ich pasją jest nauka języka angielskiego, a misją rozwijanie kreatywności i nauczania w radosny sposób.

Mając świadomość, że proces uczenia się przebiega najefektywniej jeśli łączy się to z przyjemnością i zaangażowaniem, lektorzy naszego kursu stosują aktywne formy pracy, poprzez działanie i zabawę.

Poznajcie ich!

Aneta Borys-Jakubowska

Aneta Borys-Jakubowska

Nauczycielka angielskiego, psycholog, socjoterapeuta mama dwójki dzieci. Otwarta na nowe wyzwania, pełna pozytywnej energii. Bardzo zaangażowana w swoją pracę
Piotr Kuś

Piotr Kuś

Nauczyciel angielskiego. Doskonale czuję się pracując z dziećmi. Jego zajęcia rozbudzają dziecięcą kreatywność i przykuwają uwagę nawet najbardziej rozbrykanych maluchów. Piotr ma ładny głos i bardzo lubi śpiewać. Prywatnie tata dwójki chłopaków.
Marta Zielska

Marta Zielska

Nauczyciel angielskiego. Kreatywna i pełna energii i życzliwości animatorka zabaw z dziećmi. Prywatnie mama dwójki dzieci.
Wiktoria Hałacz

Wiktoria Hałacz

Uczy języka angielskiego od 3 lat. Uwielbia pracę z dziećmi zarówno indywidualnie jak i w grupie, łącząc naukę z dobrą zabawą. Największa satysfakcja - uśmiech i radość dziecka.