Lektorzy kursu SIMPLE English

Jeśli zdecydujesz się na prowadzenie kursu SIMPLE English w swojej sali BlocoLoco, otrzymasz nie tylko scenariusze poszczególnych zajęć, ale również wsparcie merytoryczne dla swoich lektorów. Jedną z osób, które przyjadą, by przeszkolić Twoich lektorów będzie autorka scenariuszy lub nauczycielka, która przez dwa semestry prowadziła pilotażowy kurs w Pruszkowie.

Zespół lektorów SIMPLE English, to grupa nauczycieli, którzy swoją wiedzę i doświadczenie zdobyli prowadząc kurs Handmade English, cieszący się ogromną popularnością wśród pruszkowskich dzieci, uczęszczających do domu kultury Kamyk.

Metody pracy lektorów Handmade English, a teraz również SIMPLE English oparte są na wiedzy psychologicznej i pedagogicznej. To zespół profesjonalistów o otwartych umysłach i sercach. Ich pasją jest nauka języka angielskiego, a misją rozwijanie kreatywności i nauczania w radosny sposób.

Mając świadomość, że proces uczenia się przebiega najefektywniej jeśli łączy się to z przyjemnością i zaangażowaniem, lektorzy naszego kursu stosują aktywne formy pracy, poprzez działanie i zabawę.

Poznajcie ich!

Aneta Borys-Jakubowska

Aneta Borys-Jakubowska

Współautorka scenariuszy Simple English. Nauczycielka angielskiego, psycholog, socjoterapeuta. Pełna pozytywnej energii mama dwójki dzieci.
Marta Zielska

Marta Zielska

Współautorka scenariuszy Simple English. Nauczycielka angielskiego. Kreatywna, pełna energii i życzliwości animatorka zabaw z dziećmi. Prywatnie mama dwójki dzieci.
Wiktoria Hałacz

Wiktoria Hałacz

Uczy języka angielskiego od 5 lat. Uwielbia pracę z dziećmi zarówno indywidualnie jak i w grupie, łącząc naukę z dobrą zabawą. Największa satysfakcja - uśmiech i radość dziecka.