Regulamin wynajmu klocków

W ofercie wynajmu klocków mamy obecnie 2 zestawy SMART 440 „WIELKA wyprawa” oraz jeden zestaw SIMPLE 132.

Jako podłoże do zabawy na zewnątrz używamy kolorowej plandeki. Podłoże wybieramy samodzielnie, w zależności od charakteru imprezy.

Gdy zamówisz nasze klocki, przywieziemy je na miejsce, rozpakujemy i przygotujemy do zabawy. Paczki są duże, dlatego będziemy potrzebowali Twojej pomocy by przenieść je z samochodu we wskazane miejsce. Nasz animator będzie nadzorował stoisko przez cały czas trwania wydarzenia. Na koniec zapakuje klocki i zabierze je ze sobą. Do Ciebie należy tylko udostępnienie nam odpowiedniego miejsca z płaskim podłożem, gdzie dzieci będą miały łatwy dostęp do klocków. Zawsze prosimy o ustawienie przynajmniej jednego krzesła dla animatora, ale jeśli ustawisz więcej miejsc siedzących wokół stoiska, z pewnością rodzice bawiących się dzieci będą Ci bardzo wdzięczni 🙂

Organizując miejsce dla klocków Mammutico na pikniku plenerowym, weź pod uwagę warunki pogodowe. Jeśli będzie zbyt ostre słońce lub zagrożenie opadami, przygotuj daszek lub pomieszczenie w pobliskim budynku. Nasze klocki są odporne na warunki pogodowe, ale w upale lub w deszczu dzieci nie będą mogły z nich komfortowo skorzystać.

 

Poznaj nasz Regulamin, zanim zdecydujesz się na wynajęcie wielkich klocków Mammutico. My jesteśmy Wynajmującym, a Ty możesz zostać Zamawiającym! 🙂

  1. Czas wynajmu klocków liczony jest wg czasu trwania wydarzenia, przy czym stoisko z klockami jest gotowe około 30 minut przed rozpoczęciem wydarzenia. W przypadku konieczności rozłożenia stanowiska wcześniej niż 30 minut przed rozpoczęciem wydarzenia, Zamawiający zobowiązany jest do zapłaty 30 zł za każdą rozpoczętą godzinę.
  2. Wynajmujący będzie nadzorował klocki przez cały czas trwania najmu oraz będzie prowadził animację zabawy w godzinach wyznaczonych przez Zamawiającego.
  3. Na początku i na końcu używania klocków Zamawiający zobowiązany jest do zapewnienia jednej osoby, która pomoże animatorowi przenieść i rozpakować/zapakować pudła lub torby z klockami.
  4. Zamawiający zobowiązany jest do przygotowania miejsca do zabawy klockami i pracy animatora tj. zapewnienia minimum 20m2 równej powierzchni na rozłożenie jednego kompletu klocków, ustawienia minimum 1 krzesła dla animatora, a w przypadku zabawy na zewnątrz zapewnienia zadaszenia lub wyznaczenia miejsca w budynku podczas niesprzyjających warunków pogodowych (opady lub intensywne nasłonecznienie).
  5. Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za nienależyte przygotowanie miejsca do zabawy przez Zamawiającego i może odmówić wykonania usługi, jeśli miejsce to zagraża bezpieczeństwu użytkowników lub animatora, a także naraża klocki na możliwość ich uszkodzenia.
  6. Usługa wynajmu klocków będzie zrealizowana po opłaceniu faktury wystawionej przez Wynajmującego (nie dotyczy placówek sektora publicznego, dla których przyjmuje się płatność do 14 dni po wykonaniu usługi).