Zestaw SIMPLE 132

Linia Simple to najprostsza i zarazem największa forma klocków Mammutico.

Zestawy SIMPLE to idealny produkt do wykorzystania zarówno w domu jak i na zewnątrz. Mammutico SIMPLE umożliwiają stworzenie bezpiecznej i kreatywnej przestrzeni do zabawy dla większej liczby dzieci. Duże piankowe klocki pozwalają zbudować domki, tunele, trasy, wyspy, szerokie ogrodzenia i mnóstwo rzeczy, których my dorośli nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić. Z prostych brył piankowych można ułożyć także różnego rodzaju ławeczki, stoliki i taborety.

Waga każdego elementu jest niewielka, dlatego już najmniejsze dzieci mogą czynnie włączyć się do kreatywnej budowy.

SIMPLE 132 zaspokoi kreatywne potrzeby grupy liczącej do 25 osób. Minimalna powierzchnia, na której dzieci mogą swobodnie bawić się tej wielkości zestawem, to 30m2.

WYKAZ ELEMENTÓW

  • 16 filarów – 20 cm x 100 cm x 10 cm
  • 108 cegieł – 20 cm x 50 cm x 10 cm
  • 4 mosty – 100 cm x 50 cm x 10 cm
  • 2 korki – 20 cm x 20 cm x 20 cm
  • 2 okna – 60 cm x 60 cm x 10 cm

SIMPLE 134 to zestaw który świetnie sprawdza się na piknikach i większych imprezach plenerowych, w których uczestniczy duża liczba dzieci w zróżnicowanym wieku. Różnorodność form oraz duże rozmiary pozwalają szybko i łatwo nadawać klockom dowolne funkcje i znaczenie. Te klocki pozwalają dzieciom na samodzielność. Umożliwiają już najmłodszym maluchom organizowanie dużej przestrzeni bez pomocy dorosłych.