Zajęcia dla grup zorganizowanych

Szukasz pomysłu na przeprowadzenie kreatywnych zajęć? Przyjdź do nas z Twoją grupą  i wykorzystaj nasze wielkie klocki by zorganizować niepowtarzalne zajęcia! Nie zmarnuj tej szansy! Zadzwoń już teraz i zarezerwuj termin. Nasz personel skontaktuje się z Tobą by ustalić indywidualny temat zajęć i potrzeby Twojej grupy.

Nasza oferta została przygotowana specjalnie dla przedszkoli i szkół podstawowych. Idealne nadaje się na integrację klasową, jak również na zaciśnięcie więzi wśród dzieci. Ten warsztat to doskonałe połączenie zabawy z logicznym myśleniem, realizowane podczas wspólnej pracy w trakcie zabawy wielkimi klockami.

Nasze warsztaty rozwijają szereg umiejętności społecznych oraz wszechstronną aktywność ruchową. Ćwiczymy komunikację z rówieśnikami i pracę w grupie. Zajęcia w BlocoLoco są bardzo uniwersalne! Dzieci mogą pracować samodzielnie, w parach lub w większym zespole. W trakcie warsztatów ważna jest nie tylko koncepcja tworzenia nowych budowli, ale również ruch fizyczny! Podczas zabawy wielkimi klockami dzieci ćwiczą napięcie mięśniowe ramion, dłoni i pleców. Zajęcia wspomagają rozwój dużej i małej motoryki, poprawiają koordynację wzrokowo-ruchową i wzmacniają koncentrację.

Zabawa wielkimi klockami stawia przed dziećmi szereg wyzwań społecznych, daje cenne lekcje współpracy i działania w grupie. Podczas zajęć dzieci biorą odpowiedzialność za ich udział w pracy, samodzielnie podejmują decyzje o rozwiązywaniu konfliktów, stawiają sobie nowe wyzwania i często przyjmują role przywódcze.

Zapraszamy grupy dzieci od 4 do 10 lat

  • Liczba dzieci w grupie: od 10 do 20 osób
  • Miejsce: sala BlocoLoco w CKiS w Pruszkowie, ul. Bohaterów Warszawy 4
  • Czas trwania: 1 godzina
  • Godziny zajęć: od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 10.00 lub od 12.00 do 13.00

CO OFERUJEMY?

  • Profesjonalny i przemyślany program zajęć, przygotowanych indywidualnie dla każdej grupy, na podstawie wywiadu przeprowadzonego z wychowawcą dzieci.
  • Zajęcia skierowane na rozwój pożądanych kompetencji poszczególnej grupy np. współpraca w zespole, integracja grupy, trening umiejętności społecznych, kreatywność i wyobraźnia, ćwiczenia koncentracji i precyzji, ruch fizyczny, komunikowanie się w grupie, budowa zaufania wśród rówieśników.
  • Doświadczoną kadrę instruktorów