Zostań właścicielem klockowej sali zabaw BlocLoco!

Ruszyliśmy ze specjalnym programem partnerskim budowy sieci sal zabaw BlocoLoco™ – dołącz do nas!

Edukacyjna sala zabaw z klockami to same korzyści:

Unikatowa oferta na tle konkurencji
Niskie koszty wyposażenia sali
Szybki i łatwy sposób zagospodarowania miejsca
Przyjazny i łatwy model biznesowy

Inwestycja w salę BlocoLoco™, nie przekroczy 700 złotych za metr kwadratowy, dzięki czemu osiągniesz duże korzyści przy mniejszych nakładach niż w tradycyjną salę zabaw!

Oferta sali BlocoLoco™ pozwala wykorzystać atrakcje typowej Sali Zabaw, ale z łatwością można przenieść je bezpośrednio do przedszkola,  szkoły czy w każde inne miejsce gdzie Twoi przeszkoleni animatorzy przeprowadzą super warsztaty kreatywności, twórcze konkursy oraz mnóstwo innych angażujących zabaw.

Edukacyjna sala z klockami BlocoLoco to miejsce inne niż wszystkie! Od konkurencji będzie różnić się przede wszystkim ciekawą ofertą, której podstawą są wielkie klocki Mammutico. Dzięki wyjątkowej aranżacji wnętrza, możesz zorganizować tu nie tylko zajęcia dla dzieci, ale również szereg warsztatów dla młodzieży i dorosłych. Wystarczy, że uruchomisz swoją wyobraźnię!

Poniżej znajdziesz link, jaki przeniesie Cię do prospektu, w którym jasno i przejrzyście opisaliśmy zasady współpracy przy tworzeniu sali BlocoLoco. Jeśli choć trochę zaraziliśmy Cię naszym entuzjazmem, poczytaj jak łatwo możesz stać się właścicielem edukacyjnej sali z klockami. Pamiętaj jednak, że pieniądze to nie wszystko. Przy tym pomyśle liczy się przede wszystkim Twoja kreatywność i zaangażowanie, które będą kluczem do sukcesu!

Jeżeli chcesz być liderem naszego programu zadzwoń teraz do twórcy i właściciela BlocoLoco:

Dominik Berliński

Tel. +48 508 140 692

e-mail: dominik@mammutico.com

Pierwsza sala pod szyldem BlocoLoco działa już w pruszkowskim Centrum Kultury i Sportu. Nie jest duża, ale dzięki atrakcyjnej i wyróżniającej się ofercie opartej na zabawie wielkimi klockami Mammutico, cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta.